UaRpaUaRpa

Окрім наукової та підприємницької діяльності, представники компанії UA.RPA беруть безпосередню участь у суспільно-політичному та громадському житті України, зокрема в рамках проектів:

Громадської платформи «Реанімаційний пакет реформ» по формуванню пропозицій до проекту Закону «Про гарантування прав інвесторів та залучення приватних інвестицій шляхом застосування механізму державно-приватного партнерства у оборонно-промисловому комплексі».
Дізнатись більше на http://www.rpr.org.ua/ua).

Громадської організації

«Центр дослідження Росії»

Дізнатись більше на

http://www.r-studies.org/

Громадської організації

«Сила права»

Дізнатись більше на

http://sila-prava.org/ukr/

Експертної ради

«Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння»

Дізнатись більше на

http://cacds.org.ua/ru/

Благодійної організації «АРМІЯ SOS».

Член команди UA.RPA, Добронравін Юрій Володимирович, є водночас волонтером благодійного фонду «АРМІЯ SOS» з моменту заснування фонду та активно працює з надання допомоги Армії України, веде активну соціальну діяльність з інформування громадськості щодо діяльності фонду «АРМІЯ SOS» та необхідності допомоги бійцям, які воюють на сході України. Очолюваний Юрієм ІТ напрямок працює в UA.RPA щодо впровадження в ЗСУ системи автоматизації артилерії на базі планшетне-комунікаційних та інших технологічних рішень. Юрій багато разів відвідував зону АТО та навчальні полігони ЗСУ для проведення консультацій з офіцерами та керівним складом ЗСУ, проводив навчальні тренінги для бійців підрозділів артилерії та розвідки з питання використання артилерійських планшетів. Очолювані ним проекти та реальні вироби, створені ІТ командою UA.RPA були представлені на розгляд вищого військово-політичного керівництва України на чолі з Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, національним та іноземним військовим керівникам різного рівня. Зазначені вироби отримали схвальні відгуки з військ.

Дізнатись більше на http://armysos.com.ua/